הנגררים

מופע באוויר הפתוח

להקת ליצנים נודדת מביאה לרחובות מודיעין אירוע צבעוני ומצחיק, המתאים לכל המשפחה. האירוע יתקיים בחלקו על במה ניידת ובחלקו בתהלוכת רחוב.

ליצנים וליצניות, שחקנים ושחקניות: ויטלי אזרין, אלכסיי גבריאלוב ופיודור מקרוב (קבוצת דוואי), לימור יצחייק ומיכל סבירוני ,בשיתוף להקת נגנים live.

חוויה אופטימית ומלאת שמחה, של חבורת ליצנים החולקת את נקודת מבטה המשעשעת על העולם. “הנגררים” – מביאים איתם את הבמה לכל מקום בו הם מופיעים ומייצרים אינטראקציה מלאת חיים עם הקהל.

עגלת תיאטרון צבעונית מגיעה ליישוב. השחקנים מכריזים על הגעת התיאטרון עוד בשלב הכניסה לעיר בקריאות ובנגינה. העגלה מתמקמת באזור שסוכם עם היישוב מראש. חבורת השחקנים מקימה את הבמה שכוללת גם תאורה והגברה, ומייצרת מתחם חגיגי קסום לקהל. ההכנות למופע הן חלק מהענין עצמו חגיגה של התרחשויות, בעיות שצצות ונפתרות וכולן קומיות ונוגעות ללב כאחד. בשעה היעודה יעלה מופע קברט ליצני של הלהקה הנודדת, בכיכובם של מנהל הקרקס הנפוח, הזמרת המחפשת אהבה, פועל הבמה השלומפר, הקוסם המטורף ונערת הגומי. בין הקומי לטראגי, בין סלפסטיק לשיר ענוג, מופע הקברט הזה יהיה מבדר ומרגש!

מתאים לכל המשפחה ולכל גיל.

משך –  2 מופעים של 40 דקות והקמה תיאטרלית

הנגררים מתאימים עצמם לתנאי התו הסגול !


קצת אודותינו:

חברי קבוצת DAVAI

פיודור מקרוב, לושה גבריאלוב וויטלי אזרין – יוצרים תיאטרון קומי ללא מלים. ברפרטואר הקבוצה עשרה מופעים לילדים ולמבוגרים. המופע UNDER CONSTRUCTION זוכה פרס קיפוד הזהב 2018, הועלה בפסטיבלים בינלאומיים לתיאטרון בארה׳׳ב, ספרד, מקסיקו, הודו, רוסיה, סרביה וישראל.

לימור יצחייק

 שחקנית, ליצנית, יוצרת עצמאית, בוגרת הסטודיו ניסן נתיב ת׳׳א. שיחקה בתיאטרון גשר, תיאטרון נוצר ועוד. כיום מופיעה ברחבי הארץ עם התיאטרון הנודד שלה לימור יצחייק תיאטרון שמגיע.

מיכל סבירוני

 שחקנית, בובנאית, ליצנית, יוצרת, בימאית ומנחת סדנאות

סבירוני היא יוצרת תיאטרון עצמאית מובילה. עבודותיה מועלות כבר 18 שנים בכ-20 מדינות ברחבי העולם (באירופה, במזרח הרחוק ובאפריקה). העולם שלה הוא פיוטי ומופשט, מקברי, אבסורדי ובועט.

קסיאן ריבקין

-בוגר קבוצת Lizedei האגדית. ליצן, שחקן, במאי, כנר.

אורי נואז

.אמן, ליצן, במאי, מתופף

סרגיי בורקוב

מוזיקאי, מלחיו, גאון, אב מפרנס

*

אשת קשר: לימור יצחייק טל.: 054-774-6854

תמונות אריק שרגא 

*

טריילר (מאת אריק שרגא):

 

 

:(טיזר (מאת  גבריאל גבריאלוב

 

 

 

עוד עלינו:     HANIGRARIM: Clowns off the beaten locked down path


 

Skip to content