תנאי השימוש באתר

מדיניות ביטולים

ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה בכתב לדוא”ל

[email protected]

 יש לציין את מספר ההזמנה שברצונך לבטל. ביטול עסקה אפשרי בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול יעשה עד לא יאוחר מ – 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע, שבגינו התבצעה העסקה. בכל מקרה של ביטול עסקה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% כדין. למען הסר ספק, לא ניתן לבטל כרטיסים שנקנו 7 ימי עסקים לפני מופע ולא ניתן לקבל בגינם החזר כספי. תיאטרון דוואי יכול לאשר ולבצע זיכוי לפי שיקול דעתו, גם במקרים בהם אין זכות לביטול לפי מדיניות הביטולים.

תנאי שימוש באתר

מאגר המידע ואבטחת המידע

על פי חוק, לא חלה על המשתמש החובה למסור מידע או נתונים אודות עצמו. אולם, המשתמש לא יוכל לבצע הזמנות או להירשם למועדון באמצעות האתר, מבלי למסור מידע זה. המידע והנתונים שימסור המשתמש לאתר בעת ביצוע רכישה דרך האתר, כאמור, יישמרו במאגר המידע של תיאטרון דוואי .

התיאטרון ינקוט בכל אמצעי האבטחה הסבירים לאבטחת המידע הנמסר על ידי המשתמש.

האתר עומד בתקן PCI DSS ופועלות במסגרתו מערכות לאבטחת מידע ולשמירת פרטיו של המשתמש. המערכות מצמצמות את הסיכון הנשקף למידע המועבר על-ידי המשתמש באמצעות מערכת האינטרנט. יחד עם זאת האתר אינו יכול להבטיח אבטחה מושלמת מפני חדירות בלתי מורשות. לפיכך האתר לא יישא בכל אחריות, ישירה או עקיפה, במקרים של שימוש במידע ותמונות שנמסרו על ידי המשתמש הנובע, במישרין או בעקיפין, משימוש בלתי הוגן של אחרים או כתוצאה ממעשים ו/או מחדלים אשר אינם בשליטת האתר.

משלוח ואיסוף מוצרים  

איסוף עצמי על ידי הלקוח יתבצע לאחר הודעה באימייל שההזמנה מוכנה לאיסוף ובתיאום מראש davai‪.group‪@gmail‪.com

שיטת משלוח E‪-post של חברת Hfd ממאות לוקרים אוטומטיים ונקודות איסוף בפריסה ארצית ללא צורך להמתנה לשליח בבית. במעמד ההזמנה הלקוח בוחר את נקודת האיסוף מתוך רשימה של נקודות החלוקה הקרובות למקום מגוריו. הלקוח יכול לעקוב אחרי כל שלבי השילוח אונליין, ובמידת הצורך לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה באמצעות ממשק שירות לקוחות רב ערוצי שאנו מפעילים – במייל או בצ’אט אונליין עם נציג.

Hfd – https://www.hfd.co.il  039244441

קניין רוחני וזכויות יוצרים

האתר הוא בבעלות בלעדית והוא נכס רוחני של תיאטרון דוואי, אין ולא יהיו לאיש זכויות או תביעות כספיות או רוחניות כלשהן באתר בהווה או בעתיד, ללא חוזה כתוב וחתום ע”י תיאטרון דוואי.

משתמש אינו רשאי להעביר, להפיץ ו/או לשכפל כל מידע או תמונה אשר מוגן בזכויות יוצרים, סימן מסחרי, או כל מידע ששייך לבעל קניין רוחני, ללא אישור בכתב מגורם מוסמך לכך בתיאטרון דוואי.

סמכות שיפוט

בכל מקרה של סכסוך או מחלוקת בין הצדדים בהקשר לנושא התקנון לרבות תנאי השימוש בו וכל הנובע מהם ו/או הכרוך בהם תהא סמכות שיפוט ייחודית לבית המשפט המוסמך בתל אביב.

על תקנון זה ותנאיו יחולו דיני מדינת ישראל והם יפורשו על פיהם בלבד.

נשמח לראותכם, מחכים לכם בתיאטרון דוואי

פראנצויז 12 בתל אביב

צריכים עזרה?

[email protected]

0542639366

Skip to content